o.s.Alternativa II

Bankovní spojení: 227601142/0300

Počítadlo návštěv

O klubu

Paintballový klub OSA II působí pod hlavičkou o.s.Alternativa II a to v rámci sportovně tělovýchovného projektu Paint-Ball vzniklého v roce 2006. Poslání paintballového klubu OSA II spočívá především v poskytování sportovní volnočasové náplně pro své členy a adepty na členství, které dohromady pojí zájem o sportovní aktivitu paintball.

Pokud byste se k nám chtěli přidat, případně pokud si chcete bezplatně zahrát paintball, podívejte se do sekce „přidejte se“.

Mezi cíle klubu patří:

• umožnit členům klubu a zájemcům o členství hraní hry paintball (bezplatně) bez nutnosti vynakládat vysoké finančních prostředky na nákup vybavení a munici,
  • pořádat a organizovat sportovní (paintballové), ale i jiné akce pro své členy a veřejnost,
  • zvelebovat a zkvalitňovat paintballová hřiště v působnosti klubu,
  • budovat nová paintballová hřiště pro účely klubu i širokou veřejnost,
  • rozšiřovat členskou základnu klubu o nové a aktivní členy,
  • propagovat paintball jako plnohodnotnou sportovní disciplínu,
  • vybudovat paintballový reprezentační celek OSA II, který by se umisťoval na předních místech v národních i mezinárodních soutěžích.

vytvořilo webdesign-SEO.cz studio 2009/2010

Administrace webu / partneři webu: Paintball u Prahy