o.s.Alternativa II

DIČ CZ 270 26 345
Bankovní spojení: 227601142/0300

Počítadlo návštěv

VÝZVA členům, čekatelům a zájemcům o členství

17.10.2011

Zdravím všechny příznivce PBK OSA II s výzvou určenou všem zájemcům o členství a čekatelům na členství v PBK OSA II Bratronice a všem příznivcům OSA II, aby se zapojili do aktuální KAMPANĚ jejímž cílem je připravit RZ Bratronice na 1. veřejnou HRU (scénářovou hru), která se bude pod záštitou projektu Paint-Ball a PBK OSA II konat v areálu 29.10.2011. Cílem výzvy je zejména připravit areál na 1. scénářovou hru a utužit místní kolektiv. Zváni jsou samozřejmě všichni - kamarádi kamarádů, známí známých atp. kteří o členství v PBK OSA II vysloveně neusilují, ale mají volno či volný víkend a chtěli by si ho užít neobvyklým způsobem. Program: - vždy od pátku až do neděle akce WAP (podrobnosti naleznete zejména na našem FB profilu, http://www.facebook.com/Paintball.klub v sekci "události" ) - vždy v pátek okolo 22:00 veřejné zasedání a volná diskuse o všech záležitostech týkajících se RZ Bratronic (tj. o klub, o stanovách klubu, o přáních a požadavcích zájemců a čekatelů na členství v klubu o záměrech a postupu v rámci budování RZ, o prioritních úkolech atp.), - po WAP vždy večerní program (např.: táborák, kytary, koncerty, kulturní akce, ale pokud zbudou síly, tak i budování klubovny/zázemí ve stylu DIY, případně i akce jako „EXTRÉMNÍ STŘÍHÁNÍ 21.10.2011“, nácvik slaňování atp.), - v rámci WAP v sobotu i neděli od 10:00 do 16:30 společné budování areálu, - v rámci WAP v sobotu i neděli od 16:30 do 20:00 společná paintballová hra pokud se sejde dost hráčů (munice + vybavení ZDRMA), + cokoliv dalšího co navrhnete… Co je prioritně do 29.10.2011 v rámci WAP a večerní dobrovolné činnosti DIY nutno v areálu udělat: 1) vybudovat a zprovoznit vytápěné zázemí (bývalá armádní klubovna + jídelna) – toto zázemí bude sloužit zároveň jako klubovna PBK OSA II pro zájemce o členství a čekatele na členství a 29.10.2011 bude použito jako zázemí pro hráče, 2) zprovoznit toaletu a sprchu (na levém konci ubytovacího monobloku od vstupních dveří), 3) zabezpečit všechny kanály v areálu, 4) zabezpečit všechny pády z výšky v areálu, 5) připravit herní doplňky ke hře 29.10.2011 (sítě, vlajkové stožáry, oživovací stanoviště, osvětlení všech podzemních chodeb ve středovém bunkru, odpalovací raketové stanoviště atp.) Těšíme se na Vaši účast - PBK OSA II. PS: POZOR!!! Všichni vážní zájemci o členství a čekatelé na členství, kteří jsou v současné době s klubem v kontaktu mají výslovně povinnost zúčastnit se nejpozději do 23.10.2011 minimálně jedné WaP akce a přespat minimálně jednou v zázemí areálu (v ubytovacím monobloku) a to v zájmu budování místního kolektivu i zázemí. Výjimku z výše uvedeného budou mít pouze ti vážní zájemci o členství a čekatelé na členství, kteří dodají omluvu a budou mít vážné důvody (např. zahraniční cesta, pracovní vytížení atp.) a ti kterým je méně jak 18 let a bude jim to zakázáno zákonným zástupcem. POZOR!!! Areál je pro vaše volnočasové vyžití/budování možno zpřístupnit i kdykoliv mimo rámec WAP akcí od pondělí do neděle. Takže pokud máte práci např. o víkendu, kontaktujte nás a přijďte pomoci kdykoliv kdy máte volný čas.

vytvořilo webdesign-SEO.cz studio 2009/2010

Administrace webu / partneři webu: Paintball u Prahy