o.s.Alternativa II

Naše hřiště

Paintballový areál u pražského Zličína

Paintball Zličín

V současné době náš paintballový klub působí převážně na oficiálním paintballovém hřišti Hájek. Nalézá se na bývalé vojenské základně hl.m. Prahy u pražského Zličína mezi obcemi Hostivice a Chýně. Rozloha této základny je 32 000 m2 a na oplocené ploše této bývalé vojenské základny se nalézá 11 budov různé velikosti od garáží, ubikací, ošetřovny, kanceláří, kuchyně s jídelnou, kotelny, prasečáku až po čerpací stanici a protiletecký kryt.

GPS souřadnice: 50°4'2.119"N, 14°12'4.644"E

Raketová základna Bratronice

Paintball Bratronice

Naším nynějším primárním cílem je vybudování nové klubové pobočky – PBK Bratronice. Bývalá raketová základna Bratronice se nalézá v nádherné chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko cca 30 minut jízdy autem od západního okraje Prahy. Po jejím zprovoznění se bude jednat zcela suverénně o jedno z největších oficiální paintballových hřišť v Evropě. Její rozloha přesahuje 120 000 m2. Součástí základny je několik podzemních bunkrů pro vojenskou techniku, budovy, garážová stání, zpevněné i nezpevněné cesty, les i kopcovitý terén. Jedná se o naprosto ideální terén pro hry jak je paintball.

GPS: 50°3'31.485"N, 14°0'38.932"E

Náplň paintball klubu

Hlavní náplní našeho paintballového klubu je péče o hřiště a jeho vylepšování. Budování zázemí, zákopů, bunkrů a překážek.

Pro účely klubu je v rámci areálu Hájek v současné době plně k dispozici klubovna, ve které je možno trávit volný čas i přespávat, koncertní a společenský sál s pódiem, bar s nekomerčními klubovými cenami, šatny, toalety a lávový gril.

V Bratronicích se bude všechno výše uvedené a mnoho dalších věcí budovat právě za pomoci W&P. Plánujeme zde kromě paintballu mnoho dalších aktivit např. airsoft, MilSim, ale i čtyřkolky, offroad, vojenská technika, chov koní, venkovní bazén, slaňování a mnoho dalších aktivit.

vytvořilo webdesign-SEO.cz studio 2009/2010

Administrace webu / partneři webu: Paintball u Prahy